Юшківецька філія загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Юшківці смт Оратів
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
22 Вересня 2018 р

Школі с. Юшківці виповнилось 50 років

Загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Юшківці нещодавно виповнилося 50 років.

Колихнулось літо садами зеленими. Колихнулись стиглі трави пташиним співом - та й струсили росу. Так швидко день минається. Хочеться мить у душі зупинити. Променем у росі відбитися. Залишитись у думах-роздумах.

У таку пору й прийшов до нас ювілей рідної школи, нашої спільной великої Родини, що зв'язала міцними нитками поваги, дружби і любові.

З'їхалися того дня до рідної школи-матері випускники усіх випусків - від 1962 до 2012 років. І сміх, і сльози радості на обличчях кожного. Приємно було їм пройтись по класним кімнатам школи, посидіти за "своїми партами", вже новими, не такими, як 50, 40, 30 років тому.

Школі 50 років

Випускники були безмежно раді зустрічі зі своїми однокласниками, вчителями.

Завітали на таке славне свято і ветерани, які багато літ відпрацювали у школі і ті, хто носить горде звання вчителя у душі, але в силу різних на те причин залишили стіни школи, яка однак стала їм рідною.

Охоче розділити радість з юшківчанами прибули:

  • голова райдержадміністрації Кириленко Галина Володимирівна,
  • начальник відділу освіти Барановський Федір Федорович.

Щирі привітання і побажання приймала громада с. Юшківці від голові райдержадміністрації Кириленко Г.В., а вчителі та учні прийняли з привеликим задоволенням цінний подарунок.

До їх побажань приєдналися і сільський голова Михальченко О.В., і колишні директори школи: Кальмуцька К.М., Довгань Т.Я, вчителі, які раніше працювали в нашій школі: Копиця М.М., Грабова Л.Я., Міщанін В.І., Азаітцева В.І. З привітаннями виступили і випускники нашої "ювілярки" школи Глущенко С.М., Настояща В.М., Ханас Г.М., Петлюк І.Г., Куцак Л.С., Сидоренко Г.А., Вовкотруб В.М., Холод Т.О., Плахотнюк М.І.

Минають літа, вишневим та каштановим цвітом осипються весни. Багато чого губиться в глибинах пам'яті. Але ніколи не зникають вдячні слова на адресу школи. А за ці вдячні слова педколектив, учні школи підготували чудовий концерт для гостей, які приїхали з усіх куточків нашої України на ювілей рідної школи.

Розкривали наші випускники усіх років свої душі назустріч один одному, подавали руки, щоб той невидимий зв'язок збирав їх докупи хоч інколи, хоч час від часу. Адже рідна школа - це берег, до якого завжди хочеться прийти у будь-якому віці.

Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Юшківці

Михайлишина Л.П.

 

 

 

Логін: *

Пароль: *